Catering w Lublinie lub okolicach? Wybierz Dworek Arkadia!

/

​Przygotowujesz się do wesela, konferencji firmowej, może branżowego szkolenia – każda z tych imprez zazwyczaj wymaga od organizatorów cateringu. Nie inaczej jest w przypadku wielu innych imprez okolicznościowych, do których zaliczają się te organizowane z okazji chrzcin czy komunii naszych dzieci. Jak jednak wybrać catering, na co powinniśmy zwracać uwagę i dlaczego to właśnie ofertą Dworu Arkadia warto się zainteresować? Na wszystkie te pytania odpowiadamy poniżej!

Musimy uświadomić sobie, że odpowiedni catering, na naprawdę wysokim poziomie, to klucz do sukcesu wielu wydarzeń. Nawet jeżeli cała reszta będzie znakomita, słabej jakości jedzenie może wszystko zaprzepaścić. Podobnie może być, jeżeli w przerwach kawowych naszym gościom zostanie podana nie dobra kawa, a wręcz lura, do tego z niskiej jakości dodatkami. Na cateringu nie warto więc oszczędzać, chociaż nie nalegamy do tego, by przepłacać – wręcz przeciwnie, warto szukać ofert, które zagwarantują nam wysoką jakość, jednocześnie przy stosunkowo niskich cenach. Wbrew pozorom, jest to jak najbardziej osiągalne, nawet, jeżeli liczymy na dość spore porcje.

Kiedy decydujemy się na poszukiwanie odpowiedniego cateringu, warto zacząć od sprawdzenia opinii poszczególnych firm. W pierwszej kolejności warto zapytać naszych znajomych, czy mogą nam coś polecić – to najbardziej wiarygodne i wartościowe rekomendacje. Jeżeli to nam jednak nie wystarczy, oczywiście zachęcamy do poszukiwania opinii w internecie, trzeba jednak uważać – sporo opinii jest po prostu kupionych. Radzimy więc być wyczulonym na opinie negatywne, jeżeli pojawi się ich kilka, nawet przy znacznej przewadze tych pozytywnych, warto być uważnym.

Wiele możemy dowiedzieć się już na samym początku kontaktu z daną firmą. Czy łatwo się z nimi skontaktować? Czy otrzymujemy wyczerpujące odpowiedzi na nasze pytania? Czy czujemy, że ktoś dobrze dba o nasza obsługę? Czy wszystko otrzymujemy w terminie – np. wstępne menu w danej cenie? Jeżeli w tych aspektach pojawiają się problemy, firma jest niesłowna, nieterminowa, trudno się z nią skontaktować – zalecamy poszukać innej firmy cateringowej. Może się bowiem okazać, że dalsza współpraca nie będzie wyglądała lepiej, a tego na pewno nie chcemy.

Kiedy zainteresuje nas konkretna firma, na pewno powinniśmy spróbować tego, co mają nam do zaoferowania. W tym wypadku warto pamiętać o tym, by zawsze próbować tego, co będzie nas docelowo interesowało – jeżeli ma być to kuchnia polska, próbujemy kuchni polskiej, jeśli meksykańska – meksykańskiej itd. Warto również uprzedzić firmę, że chcemy spróbować ich dań i dać im to jasno do zrozumienia. W takim przypadku będziemy pewni, że otrzymamy dania, z których kucharze będą naprawdę zadowoleni. Jeżeli nie będą nam smakować, w tym przypadku również prawdopodobnie nie będzie już lepiej.

W przypadku cateringu istotny będzie również wygląd potraw, które mają nam do zaoferowania konkretne firmy. Zdjęć warto szukać na ich stronach internetowych – warto jednak mieć na uwadze fakt, że tam trafiają wyłącznie najlepsze fotografie. Jeżeli chcemy wiedzieć jak prezentują się faktyczne zdjęcia potraw, które standardowo serwuje dana firma, warto szukać ich np. w Wizytówce Google Moja Firma – tam użytkownicy chętnie wrzucają zdjęcia usług czy produktów, z których korzystają lub korzystali. Jednocześnie firma nie ma możliwości ich usunięcia, dzięki czemu – jeżeli dania prezentowały się źle i ktoś zamieścił ich zdjęcie, na pewno się ono tam pokaże. Warto równie użyć wyszukiwarki Google Grafika, wyszukując po frazach związanych z daną firmą – tam również możemy trafić na dodatkowe zdjęcia użytkowników.

A to tylko podstawowe aspekty, na które musimy zwrócić uwagę. Na pewno warto zainteresować się jakością składników, z których powstaną nasze dania. Pamiętajmy również o dietach specjalnych – na pewno ktoś z naszych gości będzie wegetarianinem, weganinem lub będzie miał problemy z glutenem, dla niego konieczne będą dodatkowe, inne dania. Nie zapominajmy o obsłudze – czy będzie ona dostępna? W wielu przypadkach decydujemy się również na przerwy kawowe. W tym wypadku warto znów zainteresować się jakością kawy oraz słodkich dodatków, które firma nam zaoferuje. Na końcu nie zapominajmy również o wielkości porcji – może się bowiem okazać, że menu faktycznie prezentuje się bardzo atrakcyjnie, lecz porcje są na tyle małe, że goście mogą być głodni. Będzie to istotne zwłaszcza w przypadku wesel oraz innych wydarzeń, gdzie goście będą bawić się aktywnie a catering będzie bardzo istotnym elementem całości.

Na koniec zachęcamy do sprawdzenia oferty Dworku Arkadia każdego, kto poszukuje cateringu w Lublinie lub w okolicach. Znakomita jakość składników, profesjonalna obsługa, terminowość, estetyka dań czy atrakcyjne ceny – to wszystko zasługuje na naprawdę wielką pochwałę. Więcej o ofercie cateringowej Dworku Arkadia można dowiedzieć się na ich stronie internetowej, na którą już teraz serdecznie zapraszamy!